Ekonomi

Trendyol Gıda ve Trendyol Fast Market’in İlk 6 Aylık Verileri Açıklandı

Trendyol, Trendyol Gıda ve Trendyol Süratlı Market uygulamaları için yılın ilk 6 ayına ilişkin bilgileri açıkladı.

Trendyol’dan yapılan açıklamaya göre restoran sayısını geçen yıla göre yaklaşık yüzde 31 artıran Trendyol Gıda, 81 ilde kullanıcılarına lezzetli ve sıcak yemekler sunuyor. Yılın ilk yarısındaki verilere göre market, kasap, manav ve petshoplardan yaklaşık 4 bin 400 sipariş, yaklaşık 50 satıcıdan ve 7 bini aşkın noktadan su siparişi alan Trendyol Süratlı Market uygulamasında, kullanıcılar çoğunlukla 17:00 ve 19:00 ortasında sipariş verirler.

Trendyol Yemek’in son şampiyonu Lahmacun, geçen sene olduğu gibi sene başından bugüne kadar en çok sipariş edilen lezzet oldu ve zirvedeki yerini korudu. Lahmacunu Adana dürümü, tavuk döner, çiğ köfte dürümü ve pizza izledi. 3 büyük il dışında sırasıyla Bursa, Kocaeli, Antalya, Eskişehir ve Mersin 81 ilde en fazla sipariş alınan iller oldu. Yemeklerle birlikte sırasıyla en çok ayran, gazlı içecekler, su ve buzlu çay tercih edildi.

İstanbul’da en çok sipariş veren Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Sarıyer, Kadıköy ve Üsküdar’ın favorileri lahmacun ve ayran ikilisi oldu. Waffle, profiterol, fıstıklı ekler, kazan ve soğuk baklava yılın ilk yarısında tatlı yemek isteyenlerin tercihi oldu.

Kahvaltılarda en çok tercih edilen ürünler simit, cheddarlı börek, kahvaltı tabağı, patatesli gözleme ve çikolatalı mantı olurken, en çok sipariş edilen çorbalar ise; mercimek, ezogelin, tavuk suyu, yayla ve kafa paça. Kullanıcılar en çok ekmeğin ortasında kızarmış hamsi, balık çorbası, hamsi, ekmeğin ortasında ızgara levrek ve uskumru sipariş ettiler.

İndirimli restoranlardan sipariş ettikçe kupon kazandıran Trendyol Gıda ile hamburgerden makarnaya, kahvaltıdan dünya mutfağına, kahveden tatlıya yaklaşık 1 milyon farklı ürün 7/24 sipariş edilebiliyor.

Trendyol Yemek ile sevilen lezzetler favorilere eklenebilirken, kullanıcılar yemek siparişlerinden 30 özel puan kazanabiliyor.

Trendyol Süratlı Market ise “Aldıkça İndirim” özelliği ile kullanıcıların aynı ay içinde birden fazla sipariş verebileceği ve marketlerde süreklilik kazanabileceği kupon fırsatları sunuyor.

-Kullanıcılar en sık 17:00 ve 19:00 ortasında sipariş verir.

Yılın ilk yarısındaki bilgilere göre market, kasap, manav ve petshoplardan 4400 sipariş, su siparişi için 50 satıcı ve 7 bini aşkın noktadan gelen Trendyol Süratlı Market uygulamasında kullanıcılar en çok siparişlerini veriyor. 17:00 ve 19:00 ortasında. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Adana ve Eskişehir en çok sipariş alınan iller arasında yer aldı.

2023’ün prestijiyle kasap, manav, pet shop ve pastaneler için aylarca süren çatı kampanyaları ile kullanıcıları buluşturan Trendyol Market, hızlı teslimat marketleri ile kampanyalarına devam etti. 2023’ün ilk yarısında kullanıcılar büyük marketlerde tanıtılan kupon fırsatları ile de para biriktirdi.

İlk 6 ayda bisküvi, kraker, ayçekirdeği, cips ve gofret en çok tercih edilen atıştırmalıklar olurken, kahvaltıda en çok salam, peynir, sürülebilir çikolata ve yumurta sipariş edildi. En çok sipariş edilen ürünler sebze, meyve, çikolata, bisküvi, kraker, süt ve cips oldu. Hafta sonu kaçamaklarında sebze ve meyvelerin ardından yine çikolata, bisküvi, kraker, süt ve cips tercih edildi.

– Trendyol Süratlı Market’te ayın her günü kampanya

Trendyol Süratlı Market, hızlı teslimat ve randevulu teslimat seçenekleri, semtin market ve esnafından alışveriş yapma imkanı, iş çeşitliliği ve en uygun fiyatlı ürünleri gösteren etiket kullanımı ile müşterilerin alışveriş deneyimini kolaylaştıran çözümler sunmaya devam etti. son 7/14/30 günün.

Ayrıca aylık “Mahalle Yıldızı” marketlerinin tespiti ile kullanıcılar en kaliteli hizmete ulaşabilirler. Trendyol Süratlı Market kullanıcıları, uygulamayı her ziyaret edişlerinde farklı kampanyalardan yararlanırken, “Aldıkça İndirim” özelliği, kullanıcıların bir ay içinde birden fazla sipariş vererek marketlerde süreklilik kazanabilecekleri kupon fırsatları sunuyor.

haber-camoluk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu