Yaşam

KKTC Turizm ve Başarı Ödülleri Hayriye Hits Organizasyonunda Gerçekleştirildi

Good Strike organizasyonunda Kıbrıs’ta ilk kez düzenlenen Kıbrıs turizm ve başarı ödül töreni, Chamada Prestige Otel’de düzenlenen ödül töreni ile sahiplerine teslim edildi.

Önceki gece düzenlenen görkemli ödül törenine KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Meclis Başkanı Güçlü Töre, Truzim ve Kültür Bakanı Fikri Ataoğlu katılırken, sanat, iş ve medya dünyasının önemli isimleri katıldı.

Ev sahipliğini Yavuz Şeçkin ve Gizem Özdilli, Yıldırım Mayruk, Uğurkan Erez, Ivana Sert, Ahmet Selçuk ilhan, Hakan Aysev, Tuğba Özerk, Barbaros Şansal, Yaşar İpek, Özge Ulusoy, Günay Museyeva, Demet Şener’in yaptığı geceye Türkiye’den çok ünlü bir konuk katıldı. isimler geceye renk kattı. Azeri Sanatçı Azerin Tuğba Özerk ve Yaşar İpek sahne alırken, iş insanı Yüksel Alpcan’ın desteğiyle gerçekleştirilen düzenlemede sanhe sonrası Yıldırım Mayruk defilesi yer aldı.

Defilenin ardından Gizem Özdilli ve Yıldırım Mayruk’un doğum günleri sahnede kutlandı. Gecenin sunuculuğunu ünlü muhabir Mehmet Güngören ve model Yağmur Ayaz yaptı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kalkandereajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu