Yaşam

Hande Erçel Geçmişi Hakkındaki İddialara Sert Çıktı

Kerem Bürsin ile ayrıldıktan sonra sık sık ismi aşk dedikodularına karışan Hande Erçel hakkında yeni bir tez ortaya atıldı. Oyuncu Hande Erçel’in estetiksiz hallerini ve hakkındaki aşk haberlerini sildirmek istediği tez edildi. Evvelki gün Etiler’de kameralara yakalanan Hande Erçel geçmişi hakkındaki argümanlara sert çıktı. İşte o açıklamalar;

Kafede Buluştular

Hande Erçel ile Kerem Bürsin, başrolünde yer aldıkları dizinin setinde başlayan aşklarını sekiz ay evvel sessiz sedasız noktaladı. Özel hayatlarıyla magazin gündeminde yer almayı sürdüren ikili, geçtiğimiz gün Kavacık’ta bir kafede buluştu. Hayranları tarafından görüntülenen ünlü oyunculardan Bürsin kapüşonuyla yüzünü gizlerken, Erçel ise kahve alır almaz aracına döndü.

İzdiham Yaşandı

Kerem Bürsin, evvelki akşam ise Atlas Sineması’nda düzenlenen Boğaziçi Film Festivali’ne katıldı. Başrolünde yer aldığı ‘Eflatun’ sinemasını izleyen güzel oyuncuyu, çıkışta yaklaşık 200 kişilik yabancı hayranı bekliyordu. Hayranlarının yarattığı izdihamın ortasında kalan Bürsin, neye uğradığını şaşırdı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel Aşkı Yine Mi Başlıyor?

Aracına gitmekte zahmet çeken Bürsin’in, basın mensuplarının “Hande Erçel ile yeniden barıştığınız konuşuluyor. Barışma oldu mu? Yeniden bir aşka başladınız mı?” sorusuna, “Şu anda o konuya hiç girmeyelim” diyerek, barışmayı yalanlamaması dikkat çekti. Ünlü oyuncunun bu kelamları, ikilinin küslüğe son verip tekrar aşk yaşamaya başladıklarının sinyali biçiminde yorumlandı.

 “Tabi Ki Hande’yi Aradım”

Geçtiğimiz günlerde Etiler’deki bir yerde görüntülenen Bürsin, Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi’nin yaşadığı sıhhat sorunu hakkında şu açıklamayı yapmıştı:

Tabii ki arayıp, Hande ile konuştum. Bu mevzuyla alakalı çok bir şey demek istemiyorum. Çok hassas bir bahis ve bu hassasiyeti korumak ismine magazinsel bir şey çıksın istemiyorum. Tek diyeceğim bu.

“Hande’yle Gayet İyiyiz”

Ünlü oyuncu, daha sonra bu telefon görüşmesinin hatırlatılması üzerine, “Bu konu çok hassas. Lütfen bu konulara girmeyelim” tabirlerini kullanmıştı. Bürsin, ayrılık sonrası hoş oyuncu ile küs olduğu iddiları hatırlatılınca da “Gayet iyiyiz” demekle yetinmişti.

“Hayatımda Kimse Yok”

Hande Erçel, geçtiğimiz gün ise Bebek’te objektiflere takılmıştı. Gazetecilerle konuşan hoş oyuncu, eski aşkı Kerem Bürsin ile barıştığı tezlerini; “Hayatımda kimse yok. Olsa söylerim” kelamlarıyla yalanlamıştı.

Erçel, bir yerde Bürsin’le fotoğraflarının çıktığının hatırlatılması üzerine ise “Çok ciddiye almamak gerek” tabirlerini kullanmıştı.

Hande Erçel’den Kerem Bursin Argümanlarına Yanıt

Güzel oyuncu, tüm bunların akabinde toplumsal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla hakkında çıkan haberlere isyan etti. Twitter’da 674 bine yakın takipçisi bulunan ünlü isim, şöyle yazdı:

Her sabah öteki bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin.

Hande Erçel Geçmişi Hakkındaki Savlara Sert Çıktı

Eski sevgilileri ile aşk haberleri ve estetik yaptırdığına dair haberleri mahkeme kararı ile internetten sileceği tezine da açıklık getiren Erçel “Her gün başka bir haber ile görüyorum kendimi. Diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Tabii ki de öyle bir şey yok. Gerçeği yansıtmayan haberler” dedikten sonra aracıyla ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu