Haber

TVF ve Puma 3,5 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı

Mehmet Akif Üstündağ: Kadın ve erkek milli kadrolarımızın el ele olimpiyatlara katılacaklarına inanıyorum

“Türkiye’nin bir sporülke olarak ifade edilmek

Taner Seyis: Kısa vadeli değil 3,5 yıllık anlaşma imzalandı

Eda Fazilet Dündar: Siyah mayoyu tüm grup çok beğendi

Metin ARSLANCAN-Olgucan KALKAN/İSTANBUL, – Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), milli gruplar forma sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), milli takımların resmi forma sponsorluğu için Puma ile 3,5 yıllığına anlaşma imzaladı. TVF Burhan Felek Spor Salonu’nda düzenlenen törene TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ, Puma Orta Doğu Genel Müdürü Taner Seyis, milli voleybolcular Eda Fazilet Dündar, Kübra Akman, Adis Lagumdzija, Efe Bayram ve davetliler katıldı.

İmzalanan sponsorluk anlaşmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren TVF Lideri Üstündağ, “Tarihi bir günde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türk voleybolu bu yıl 3 turnuvada mücadele etti ve 3’ünde de şampiyonluk yaşadı. Uzun bir yolumuz var. U19 Kız Milli Takımı Japonya’yı 3’te yendi 0 yenerek finale kaldık.Ancak gece depremle üzüldük.İnşallah bu son olur.Türk voleybolu her geçen gün paydaşlarıyla birlikte büyüyor. Dünyada ve Avrupa’da çok değerli başarılara imza atıyor.Bugüne kadar hiç birinci olmadık.ABD’yi yenerek birinci olduk.Şampiyon olduk.Paydaşlarımızın emeklerini görmezden gelemeyiz.Teşekkür ederim. Uzun soluklu bir işbirliği bizim için çok değerli.O yıl, bu yıl kupalar yanımızda.Daha önce bu başarıları söylediğimde inananlar inanmayanlar oldu.Çok değerli. inanmak. “Bu inancını verdiği destekten ve teknik ekibin gözünden okuyordum. Daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Kadın ve erkek milli takımlarımızın el ele olimpiyatlara katılacağına inanıyorum.”

“TÜRKİYE’NİN SPOR ÜLKESİ OLARAK TANINMASINI İSTİYORUM”

Türk voleybolunda bugünü kurtarmak için iş yapmadıklarını belirten Üstündağ, “Türkiye’nin voleybol ülkesi söylemi çok sevindirici ama ben Türkiye’nin bir spor ülkesi olarak anılmasını istiyorum. Türk voleybol ailesi.İşbirlikçi arkadaşlarımızla görüşmelerimiz çok uzun.Uzun sürer sürmez hızlıca tokalaştık.Biz böyle bir süreçten geçtik.Biz aldatmadık, samimi olduk.”

TANER SEYİŞ: KISA VADELİ DEĞİL, 3,5 YILLIK ANLAŞMA İMZALANDI

Çok heyecanlı ve mutlu olduklarını belirten Taner Seyis, “Gerçekten onur ve mutluluk duyduk. Kısa süreli değil 3,5 yıllık bir anlaşmaya imza atıldı. Puma ailesinin gurur duyduğunu ve memnun olduğunu düşünüyorum. Harika bir olay. Bizi kabul etmeleri bizim için onurdur. Sporcularımıza yürekten inanıyoruz. Bunu da genç nesillere ilham vererek başarıyoruz.”

A Milli Bayan Voleybol Takımı kaptanı Eda Fazilet Dündar, tasarlanan yeni formaların güzel olduğunu ve siyah formayı tüm takımın beğendiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu