Teknoloji

Türk Telekom’dan online uygulamaya özel fiber kampanya!

Teknoloji ve dijital dönüşümdeki öncü rolüyle çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, ev internetinde avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor.

Türk Telekom, yeni konut internet müşterileri için online başvurularda yüksek hızlı fiber internet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında yeni uygulamalar ilk 6 ay cazip fiyatlarlaSeçenekler sunulurken McAfee virüs koruma programı da hediye ediliyor.

24 AY KALMAK İÇİN İLK 6 AY ​​AVANTAJLI TEKLİFLER
 
Türkiye’nin fiber gücü Türk Telekom, Efsanevi Fiber Online Kampanyası ile avantajlı online tarifelerini açıkladı. Türk Telekom’un online başvuruya özel kampanyası ile yeni müşteriler 50, 100, 500 ve 1000 mbpsfiber paketlerde 24 ay kalma vaadine karşılık ilk 6 ay avantajlı tekliflerle ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Kısa süreliğine geçerli olacak tarifelerde ilk 6 ay 130 TL’denBaşlamış olan avantajlı kampanyalara ek olarak taahhüt süresi boyunca fiyat garantisi sunulmaktadır.
 
Türk Telekom, siparişlerini online başvuru ile tamamlayan müşterilerine yüksek hızlı avantajlı fiber internet teklifleri de sunuyor. 6 aylık McAfee virüs koruma programıHediyeler de veriyor.

 

KAYNAK: HABER7

haber-lacin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu