Haber

Süleyman Soylu’dan sağlık açıklaması: Kontrol edemediğimiz bir durum oluştu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Soylu, “Bu hastalıkların çoğu genetik. Bunlarla ilgilenmemiz gerekiyor, spor yapmamız gerekiyor, kasları güçlendirmemiz gerekiyor. Böyle bir imkanımız yok. Kahramanmaraş’ta fizik tedavi görüyorum.”

CNN Türk’te konuşuyor Soylu, “Geçen gün Kahramanmaraş’ta fizik tedavimi yapan bir arkadaş var nasıl yapacağımı söyler misin dedi, kaç yaşındasın 37 dedim, bu benim 38 yıllık arkadaşım dedim. .Sadece L4 ve L5’imizin olduğu yerde sana dedim.Bana davran yeter bu kadar.Anladım dedi. 15 yaşımdan beri bel fıtığım var, daha da kötüleşti.” dedi.

“Şanlıurfa’da sel olduğu zaman ayaklar ıslanınca insanı etkiliyor, herhalde üşüttük” diyen Soylu, hastalığının genetik olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Kontrol edemediğimiz bir durum laf konusu oldu. Ama şu an biraz daha fitim, durumum iyi. Bu hastalıkların çoğu genetik. Buna bakmamız lazım, spor yapmamız lazım.” , kasları güçlendirmemiz lazım.O kadar imkanımız yok.Kahramanmaraş’ta fizik tedavi.Anlıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu