Haber

Real Madrid, Arda Güler’in sakatlanmasının ardından kulüp doktorunun işine son verdi

İspanya’nın Real Madrid Kulübü, 2017 yılından bu yana takım doktoru olarak görev yapan Hırvat Niko Mihic’in görevine son verirken, İspanyol basını ‘bu kararın arkasında’ dedi. Arda Güler olayıÖyle olduğunu iddia etti.

Marca gazetesi, Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez ve Hırvat futbolcu Luka Modric’e çok yakın bir isim olarak bilinen doktor Mihic’in, özellikle Arda Güler’in sakatlıklarından sonra gündeme geldiğini bildirdi. Uyguladığı tedavi yöntemleri ‘şüphe uyandırıyor’Görevden alındığını iddia etti.

Kulüpteki tıp grubunun başkanı Mihic’inArda Güler, Eder Militao ve Thibaut Courtois gibi sakatlık sorunu yaşayan futbolcular Tedavi süreçlerinde alınan kararlarBunun tartışıldığını yazdı.

Arda’nın, ABD’de sezon öncesi hazırlık kampında sağ dizinde yaşadığı menisküs sakatlığının ardından ameliyat için 2 hafta beklemek zorunda kaldığını hatırlatan İspanyol gazetesi, şunları kaydetti: Tedavi süreçleri de pek bir fayda sağlamadı., Türk futbolcunun sakatlıklarının tekrarladığını belirtti.

Real Madrid’in mevcut durumdan memnun olmaması nedeniyle doktor Mihic ile 6 yıl sonra yollarını ayırdığı bildirildi.

kocasinan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu