Haber

Murat Kurum: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak tam zamanlı çalışacağız

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı adayı Murat Kurum, yarı zamanlı belediye olarak çalışmayacaklarını, tam zamanlı çalışacaklarını belirterek, “‘Bir kere belediyeye uğrayayım’ gibi. bir süre.’ “Bunu söylemeyeceğiz. Karda, yağmurda, sevinçte, kederde, her an milletimizin yanında olacağız.” dedi.

Kurum, Çatalca’da kentsel dönüşümün gerçekleşeceği Öğretmen Yurdu Proje Alanı’nda Roman vatandaşlarla buluştu.

Daha önce de Romanlarla Çatalca’da buluştuklarını hatırlatan Kurum, o dönemde Romanlara daha keyifli, istikrarlı ve güvenli evlere sahip olma sözü verdiklerini söyledi.

Anlaşmaların bugün tamamlanmak üzere olduğunu ve anlaşmalar tamamlanır tamamlanmaz verdikleri sözü tutacaklarını belirten Kurum, “Burayı sizin şanınıza yakışacak şekilde yeniden inşa edeceğiz. Kardeşlerimizin oturacağı evlerimiz olacak. Burada huzur ve güven içinde yaşayacak, Roman kültürünün burada devam edeceği anlayışı doğrultusunda sosyal imkanlarla yaşayacaklar. Çocuklarımız güvenle okula gidecekler.” Burada huzur içinde yaşayacağız.” dedi.

Murat Kurum konuşmasına şöyle devam etti:

“Cumhurbaşkanımızın arkasında dimdik ayakta durdunuz. Bize inandınız ve güvendiniz. Roman kardeşlerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Allah’ın izniyle, sizlerin desteği ve dualarıyla el ele, kol kola, yürek kalbe bu yürüyüş sonsuza kadar devam edecek. Çatalca’mızı seviyoruz, sizi seviyoruz.” İhtiyaç ne olursa olsun Başkan Mesut’la birlikte Çatalca’ya izimizi, alın terimizi yazacağız, inşallah hep birlikte Çatalca’nın tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız. Bizleri burada, Roman kardeşlerimizin evlerinin yapıldığı şantiyelerde, çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe inançla baktığı kentsel dönüşüm projelerinde, ulaşım sorununu çözdüğümüz metro şantiyelerinde, Bizi otopark projelerinde çalışırken ve üretirken göreceksiniz. Hiçbir zaman polemiklerin, bahanelerin arkasına saklanmayacağız. Biz belediyeler olarak yarı zamanlı çalışmayacağız, tam zamanlı çalışacağız. Öyle ki ‘Ara sıra belediyeye uğrayayım.’ “Öyle bir şey söylemeyeceğiz. Karda, yağmurda, sevinçte, kederde, her an milletimizin yanında olacağız.”

31 Mart seçimlerinin çok kıymetli ve kıymetli olduğunu vurgulayan Kurum, Romanların 28 Mayıs’ta İstanbul romanını yazdığı gibi, 31 Mart’ta da Çatalca ve 39 ilçenin romanını yazacaklarını kaydetti.

Kurum daha sonra Çatalca Meydanı’ndaki esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Kurum bir kasap dükkanına girerek vatandaşlara ve gazetecilere köfte ikram etti.

İBB Başkan adayı Kurum, MHP Çatalca İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret etti.

Kurum’a AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, AK Parti ve MHP ilçe başkanları eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu