Yaşam

Esra Erol’da Başkasının Fotoğrafını Kullanan Ali İhsan’la Ayıp Olmasın Diye Evlenen Doğa’nın Dumur Eden Olayı

Esra Erol’da başkasının fotoğraflarını kullanarak Doğa isimli genç kızı kandıran Ali İhsan’ın hafızalarınızda yer edindiğini biliyoruz! Haydi gelin bugün öbür bir erkeğin fotoğrafını kullanarak kandırdığı genç kızla evlenen ve Esra Erol’a damgasını vuran Ali İhsan’ın olayını hatırlayalım!

Bu genç kızımızın ismi Tabiat… 2019 yılında yaşanan olayda şimdi 18 yaşında olan Tabiat, toplumsal medyada tanışıp beğendiği Ali İhsan ile ilgili gerçek ortaya çıkınca hayatının şokunu yaşamıştı!

Heh işte bu da kelamda Ali İhsan Düzgün! Toplumsal medyada kendi fotoğraflarını koymak yerine Charlie Scott isimli yabancı bir influencerın fotoğrafını kullanan Ali İhsan, Doğa’yı da ‘Bu benim’ diyerek kandırmış.

Gençlik işte… Ali İhsan’ın tipini çok beğenen Tabiat, beğenilen kelamlarına, hoş iltifatlarına ve evlilik vaadlerine kanmış… Konuşmaların üstünden haftalar geçince artık buluşmaya karar veren Tabiat, Ali İhsan’ı görünce hayatının şokunu yaşamış tabii ki!

Çünkü sosyal medyada gördüğü Ali İhsan ile gerçektekinin arasında dağlar kadar fark olduğunu o an anlayabilmiş! İşte Ali İhsan’ın gerçek hali de bu biçimde ?

Ali İhsan’ın gururunu kırmamak için ona bir şey belli etmeyen Doğa bir de bu çocuğa ayıp olmasın diye kaçmasın mı? Vallahi çıldıracağız!

Fotoğrafları gibi hayat hikayesi de yalan olan Ali İhsan, Doğa’ya “Evlerimiz, arabalarımız var. Maddi durumumuz çok iyi. Sana çok iyi bakarım” demiş ama Tabiat, Ali İhsan’a kaçtığında derme çatma bir ev ile karşılaşmış… Anlatılana göre ev sağlıksızmış ve yaşanacak gibi değilmiş…

Bir de bunun üstüne Ali İhsan paşamız çalışmaya karşıymış! ‘Evde bu kadar bayan varsınız, beni doyuramayacak mısınız?’ diyerek ev halkının çalışıp kendisine bakmasını istemiş!

Sakın ‘Yüzsüzlüğün de bu kadarı’ demeyin çünkü anlatacaklarımız daha bitmedi! Doğa’yı kandıran, mağdur eden, kaçıran ve evlenen Ali İhsan, bir de bu kızcağıza ailesinin ve öbür insanların yanında da şiddet uygulamaya başlamış!

Hatta bir defasında sokakta bir kediye azap etmiş akabinde da kediyi alıp Doğa’ya fırlatmış! 

Efendim? ‘Ya sabır!’ mı dediniz? Çok haklısınız! ?

En sonunda yayına bağlanıp savlar hakkında konuşmak istediğini söyleyen Ali İhsan, yaptıklarının hepsini kabul etti bir de üstüne “Hala aynı fotoğrafları kullanarak başka kızlarla konuşuyorum” itirafında bulundu!

Esra Erol şok! Tabiat da en yakın vakitte dava açacağını ve boşanmak istediğini söyledi çok şükür…

Tüm bunlar yetmezmiş üzere bir de dünyaya rezil olduk! ? Konyalı Ali İhsan’ın fotoğraflarını kullandığı Charlie Scott olayı çaktı,

Ve “Birisi bana burada neler olduğunu açıklayabilir mi?” minvalinde bir hikaye paylaştı. ?

Anlatalım tabii ki Ali İhsan, pardon Chalie! ?

Daha sonra bir yüce gönüllü olayı İngilizce’ye çevirip Charlie’ye anlatmış olacak ki Charlie “Anladığım kadarıyla Türkiye’de bir erkek benim fotoğraflarımı kullanarak bir kızı ağına düşürmüş. Ve bundan kızın evlenene kadar haberi olmamış. Evlenmek için buluştuklarında kız, çocuğun ben olmadığımı anlamış. Ve evlenememişler. Sanırım şu an Türkiye’de ünlüyüm. Türkiye’yi ziyaret edeceğim.” diye ikinci bir açıklamada bulundu.

Yaaa Charlie… Gün gelir Konyalı Ali İhsan’a dönüşürsün işte… Hem ne demişler, ‘Ne oldum değil, ne olacağım’ demeliymiş insan… ?

İşte 2019 yılında tüm Türkiye’nin gündemine bomba üzere düşen Ali İhsan olayı bu haldeydi… Arkadaşlar, evlenmek için biraz çabuk etmiyor musunuz? En azından adamı gidin bi’ görün. Ayıp olur falan diye düşünüp de hayatınızı mahvetmeyin! ?

Peki siz mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu