Yaşam

Ercan Saatçi, hastanede kanser tedavisi gören Hüsnü Şençiler’i ziyaret etti.

Sibel Can ve Hakan Altun’la uzun süredir “Müzik Anlat Bize” programında yer alan ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlenmeyer’e bağırsak kanseri teşhisi konulduğu ortaya çıktı. Ameliyatlı bağırsağından bir parça alınırken, hastanedeki tedavisi devam ederken arkadaşları onu yalnız bırakmadı.

“İYİ OLUYOR, HIZLI OLUYOR”

Usta sanatçılar Ercan Saatçi ve Hakan Altun hastaneye giderek Şençiler’i ziyaret etti. Hastane koridorunda Şençiler ile birlikte yürüdüğü bir görüntüyü Instagram hesabından paylaşan Saatçi, “Kardeşimizin durumu iyi, çabuk iyileşiyor, çok şükür. Geçmiş olsun” dedi.

*#araba*1008*#araba*

Bağırsak kanseri teşhisi konulduğunun ortaya çıkmasının ardından Instagram hesabından yaptığı açıklamayla son durumu hakkında bilgi veren Hüsnü Şenlenmeyer, “Sevgili dostlarım, dostlarım, sevenlerim… Tavsiye üzerine ameliyat oldum. Geçen hafta rutin kontrollerimden sonra doktorlarıma ulaştım.Sağlığım iyi birkaç gün kontrol amaçlı.Hala hastanede olacağım. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Kısa bir aradan sonra tekrar görüşürüz. Hayranlarımla hem ekranlarda hem de konserlerimde.”

Kanser teşhisi konulan Hüsnü Şenlenen’den ilk açıklama: Sağlığım çok iyi, yakında döneceğim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu