Haber

Eczacıbaşı Dynavit, Tijana Boskovic ile sözleşme yeniledi

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Eczacıbaşı Dynavit, dünyanın en değerli voleybol yıldızları arasında yer alan ve turuncu beyazlı formayı sekiz yıldır giyen Tijana Boskovic ile yeni sözleşme imzaladı.

Eczacıbaşı Dynavit, 2015 yılından beri takımda yer alan Sırp pasör Tijana Boskovic’in sözleşmesini yeniledi. Eczacıbaşı, Boskovic’in çok özel bir oyuncu olduğunu söyledi. SporKulüp Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karamercan, “Kulübümüzün simgesi haline gelen Tijana Boskovic ile 8. yılımızı doldurduk ve bir sonraki dönem birlikte devam etme kararı aldık. Dünyanın en değerli ve özel voleybolcuları. Önümüzdeki dönemde de Tijana ile devam edecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İş birliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyor ve nice şampiyonluklara birlikte imza atacağız” dedi.

İmzanın ardından düşüncelerini paylaşan Tijana Boskovic, “Eczacıbaşı ile yolculuğum devam ettiği için çok mutluyum. Tüm dileklerimizi yerine getirmek ve en büyük kupaları kazanmak için büyük bir arzum var. Bu takıma inanıyorum ve her zaman üzerimize düşeni yapacağız. başarı için birlikte en iyisi.” Umarım,” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu