Haber

AcnTURK Sigorta Çalışanları Antalya’da Buluştu

AcnTURK Sigorta, “Her Zaman En İyisi” mottosu ve “Akıl, Cesaret, Kalite” anlayışıyla Antalya’da çalışanlarıyla bir araya geldi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 2023 yılının ilk çalışan organizasyonuna AcnTURK Sigorta Yönetim Kurulu Lideri Murat Büyükçelebi, AcnTURK Sigorta Genel Müdürü Ali Murat Dışci ve AcnTURK Sigorta Yönetim Konseyi Bağlantı Danışmanı Dr. İsmail Kızılbay’ın yanı sıra 200’e yakın çalışan katıldı. .

Açıklamada, etkinlikte konuşmasına yer verilen AcnTURK Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Büyükçelebi, üç odak noktasını sigortalı kişiler, acenteler ve çalışanlar oluşturduğunu, paydaşlarına yatırım yaparak onları mutlu etmeye çalıştıklarını belirtti.

Büyükçelebi, “Şirket olarak çalışanlarımızın isteklerini biliyor ve daha iyi bir ortam yaratmak için çalışıyoruz. Ekip arkadaşları olarak birbirimizi tanımak ve bağ kurmak için bu etkinliği düzenlemekten keyif alıyoruz.” sözlerini kullandı.

AcnTURK Sigorta Genel Müdürü Dışci de başlangıçta belirlenen misyon ve vizyonun şirketin çalışma biçimine başarılı bir şekilde entegre edildiğini belirterek, belirlenen hedeflere emin adımlarla gidildiğini kaydetti.

Verilen bilgiye göre, 2 gün süren çalışan etkinliğinde “İkilem Grup”, sosyal medya fenomeni “Satıcı Kafası” ve sanatçı Ferhat Göçer sahne aldı. Birlik ve beraberliğin doyasıya yaşandığı organizasyonda, tüm şirket çalışanları iyi durumda oldukları bölgelere uğurlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu